Inteligentní elektrické podlahové topení

Efektivní vytápění celé domácnosti
Inteligentní elektrické podlahové topení je neviditelné, příjemné a úsporné vytápění, které rovnoměrně zahřívá všechny povrchy místností a přináší útulnou pohodu do celého domova. Elektrické podlahové topení je navíc velmi efektivní a v kombinaci se solárními fotovoltaickými panely se řadí mezi ekologické topení budoucnosti. Investice do budoucnosti se Vám vyplatí. Cena elektrického podlahového topení je v porovnání s jinými zdroji vytápění nízká a provozní náklady s instalací fotovoltaických panelů šetří Vaši peněženku.

Výhody elektrického podlahového vytápění

  • Nejefektivnější způsob vytápění
  • Velmi vysoká životnost
  • Nízké pořizovací náklady
  • Nezabírá žádné místo v prostoru
  • Úspora energie oproti radiátorům až 25%
  • Suchá podlaha zabraňuje vlhkosti a tvorbě plísní
  • Ideální rozložení teplot v místnostech
  • Možnost ovládání odkudkoliv na světě

Chytrá ovládání

Pokud vlastníte chytrý telefon, proměňte ho ve svůj výkonný nástroj, který dokáže snadno ovládat podlahové vytápění z kteréhokoli místa na světě. Tím Vám nabízíme tu nejvyšší úroveň komfortu a tyto výhody Vám zaručí podlahové termostaty od světoznámých výrobců Devi, Danfoss, Raychem.

Lepší cirkulace teplého vzduchu


Elektrické podlahové vytápění je topný systém vhodný pro alergiky a patří mezi jedno z nejhygieničtějších způsobů vytápění, které se vyznačuje minimálním prouděním vzduchu v místnosti a je vhodné pro téměř každou podlahovou krytinu.

Komfortní topení


Podlahové topení je jako jediné schopno připravit prostředí pro chladnou hlavu a nohy v teple.

První instalace byly již v roce 1998, jako topné rohože, topné kabely, podlahové termostaty, vyhřívání okapů, ochrana proti zamrznutí, elektrické přímotopy. A od té doby máme mnoho úspěšných realizací a spokojených zákazníků.

Pokud chcete profesionálně a odborně nainstalovat podlahové vytápění, neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme navrhnout optimální řešení pro Váš objekt.
Mám zájem...

Naše realizace

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes