Elektroinstalace

Svěřte se profesionálům v oboru

V dnešním světě moderních technologií zaujímá elektřina dominantní postavení, ve kterém udává směr do budoucnosti. Elektrika je právě ten zdroj energie, bez kterého si už dnes nedokážeme představit žít. Každý dobrý elektrikář ví, že dnes již nestačí pouze provést elektroinstalační práce, ale být také v kontaktu s novými technologiemi, neustále se zdokonalovat, proškolovat a dodávat kvalitní elektroinstalační materiál. Snažíme se patřit mezi tyto elektro-montážní firmy, na které je možnost se obrátit s žádostí o odbornou radu. Můžete se spolehnout na profesionální přístup a na kvalitně odvedené elektroinstalační práce.

Stručný přehled činností v oboru elektro

 • Elektroinstalace
 • Hromosvody
 • Sluneční elektrárny
 • Optimalizaci vlastní spotřeby pro dokonalé využití přebytků FVE
 • LED veřejné osvětlení
 • LED osvětlení
 • Slaboproudé instalace
 • Domovní telefony a videotelefony
 • Elektrické podlahové vytápění
 • Elektrické přímotopné vytápění
 • Elektrické akumulační vytápění
 • Vyhřívání okapů a žlabů
 • Ochrany proti zamrznutí
 • Elektrické rozvaděče
 • Elektroměrové rozvaděče
 • Revize elektroinstalace a hromosvodů

Elektroinstalace

Elektroinstalace je naše radost, kterou provádíme již od roku 1989 a jako firma od roku 1998. Realizujeme elektroinstalace v podkroví, elektroinstalace v rodinných domech, bytových domech, průmyslových, kancelářských a zemědělských objektech, bytových jádrech, dodáme elektroinstalační materiál a revizní zprávu. Zároveň umíme zajistit projektovou dokumentaci a pomůžeme Vám vyřídit přihlášky a povolení u distribučních firem E-On, ČEZ a PRE.

Hromosvody

Velice důležitá a často opomíjená ochrana objektu, před atmosférickým přepětím a zásahem blesku, je hromosvod. Základním materiálem na vytvoření kvalitního hromosvodu je slitina AlMgSi nebo měď Cu. V minulosti se používalo pozinkované železo FeZn s krátkou životností, které se dnes už skoro nepoužívá, pouze na uzemnění hromosvodu. Na základě dlouhodobé praxe Vám provedeme odbornou montáž kvalitního a bezpečného hromosvodu s uzemněním a dlouhou životností vč. revizní zprávy.

Osvětlení

Rozhodujícím aspektem pro aktivitu člověka je osvětlení. Správná volba osvětlení vytvoří potřebnou atmosféru pro dané prostředí. Rozdílné je osvětlení kanceláří, obchodů a domácností. Nesprávné řešení vytváří neekonomický provoz. Kontaktujte nás a mi Vám zpracujeme návrh na snížení spotřeby elektrické energie a doporučíme nákup kvalitních, levných a úsporných LED svítidel.
Mám zájem...

Naše realizace

Vyhřívání okapů SoběslavElektroinstalace - Tábor zlatnictví OrientOchrana potrubíElektroinstalace - Továrna RM Gastro - Veselí nad Luž.Vyhřívání okapůElektroinstalace - Bytový dům, pošta - ŽelečElektroinstalace - Jindřichův Hradec Prodejna,školkaElektroinstalace - RD - DubnéElektroinstalace - obchodní dům JeseniceElektroinstalace - Hluboká nad Vltavou srub Lesy ČRElektroinstalace - Blatské stavení - MažiceRozvodnice topeníElektroinstalace - Stáje na koně - HraniceElektroinstalace - Protetika PrahaElektroinstalace - Bytový dům - České BudějoviceElektroinstalace - Rodinný dům - MyslkoviceRozvodnice podružnáElektroinstalace - Bytový dům - TáborElektroinstalace - Správa silnic Mladá VožiceElektroinstalace - teletník Dolní HrachoviceElektroinstalace - Rodinný dům 2 Planá nad Luž.Elektroinstalace - Atex - Planá nad Luž.Elektroinstalace - Zemědělský objekt -TáborElektroinstalace - Bytový a obchodní dům - TáborElektroinstalace - Rodinný dům - Planá nad Luž.Elektroinstalace - Blatské stavení - MažiceElektroinstalace - České Budějovice Policie ČRElektroinstalace - České Budějovice Policie ČR ředitelstvíElektroinstalace - rodinný dům TuklatyElektroinstalace - rodinné domy RadoniceElektroinstalace - obchodní dům Jindřichův HradecElektroinstalace - Bytové domy - BorotínElektroinstalace - bytový a obchodní dům BenešovVyhřívání okapů RadoniceElektroinstalace - Rodinný dům - České BudějoviceElektroinstalace - Výrobní hala na fólie - ŽíšovElektroinstalace - Kardašova Řečice penzionElektroinstalace - Zemědělský objekt - Dolní HrachoviceRozvodnice elektroměrová
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes