Elektroinstalace

Svěřte se profesionálům v oboru

V dnešním světě moderních technologií zaujímá elektřina dominantní postavení, ve kterém udává směr do budoucnosti. Elektrika je právě ten zdroj energie, bez kterého si už dnes nedokážeme představit žít. Každý dobrý elektrikář ví, že dnes již nestačí pouze provést elektroinstalační práce, ale být také v kontaktu s novými technologiemi, neustále se zdokonalovat, proškolovat a dodávat kvalitní elektroinstalační materiál. Snažíme se patřit mezi tyto elektro-montážní firmy, na které je možnost se obrátit s žádostí o odbornou radu. Můžete se spolehnout na profesionální přístup a na kvalitně odvedené elektroinstalační práce.

Stručný přehled činností v oboru elektro

 • Elektroinstalace
 • Hromosvody
 • Sluneční elektrárny
 • Optimalizaci vlastní spotřeby pro dokonalé využití přebytků FVE
 • LED veřejné osvětlení
 • LED osvětlení
 • Slaboproudé instalace
 • Domovní telefony a videotelefony
 • Elektrické podlahové vytápění
 • Elektrické přímotopné vytápění
 • Elektrické akumulační vytápění
 • Vyhřívání okapů a žlabů
 • Ochrany proti zamrznutí
 • Elektrické rozvaděče
 • Elektroměrové rozvaděče
 • Revize elektroinstalace a hromosvodů

Elektroinstalace

Elektroinstalace je naše radost, kterou provádíme již od roku 1989 a jako firma od roku 1998. Realizujeme elektroinstalace v podkroví, elektroinstalace v rodinných domech, bytových domech, průmyslových, kancelářských a zemědělských objektech, bytových jádrech, dodáme elektroinstalační materiál a revizní zprávu. Zároveň umíme zajistit projektovou dokumentaci a pomůžeme Vám vyřídit přihlášky a povolení u distribučních firem E-On, ČEZ a PRE.

Hromosvody

Velice důležitá a často opomíjená ochrana objektu, před atmosférickým přepětím a zásahem blesku, je hromosvod. Základním materiálem na vytvoření kvalitního hromosvodu je slitina AlMgSi nebo měď Cu. V minulosti se používalo pozinkované železo FeZn s krátkou životností, které se dnes už skoro nepoužívá, pouze na uzemnění hromosvodu. Na základě dlouhodobé praxe Vám provedeme odbornou montáž kvalitního a bezpečného hromosvodu s uzemněním a dlouhou životností vč. revizní zprávy.

Osvětlení

Rozhodujícím aspektem pro aktivitu člověka je osvětlení. Správná volba osvětlení vytvoří potřebnou atmosféru pro dané prostředí. Rozdílné je osvětlení kanceláří, obchodů a domácností. Nesprávné řešení vytváří neekonomický provoz. Kontaktujte nás a mi Vám zpracujeme návrh na snížení spotřeby elektrické energie a doporučíme nákup kvalitních, levných a úsporných LED svítidel.
Mám zájem...

Naše realizace

Elektroinstalace - Rodinný dům - České BudějoviceElektroinstalace - České Budějovice Policie ČR ředitelstvíElektroinstalace - Bytový dům - České BudějoviceElektroinstalace - Výrobní hala na fólie - ŽíšovElektroinstalace - Hluboká nad Vltavou srub Lesy ČRElektroinstalace - Rodinný dům 2 Planá nad Luž.Elektroinstalace - Kardašova Řečice penzionOchrana potrubíElektroinstalace - Bytový a obchodní dům - TáborRozvodnice podružnáRozvodnice elektroměrováVyhřívání okapů RadoniceRozvodnice topeníVyhřívání okapů SoběslavElektroinstalace - Zemědělský objekt -TáborElektroinstalace - Stáje na koně - HraniceElektroinstalace - Jindřichův Hradec Prodejna,školkaElektroinstalace - Továrna RM Gastro - Veselí nad Luž.Elektroinstalace - rodinný dům TuklatyElektroinstalace - Atex - Planá nad Luž.Vyhřívání okapůElektroinstalace - bytový a obchodní dům BenešovElektroinstalace - Správa silnic Mladá VožiceElektroinstalace - Rodinný dům - MyslkoviceElektroinstalace - obchodní dům Jindřichův HradecElektroinstalace - teletník Dolní HrachoviceElektroinstalace - Blatské stavení - MažiceElektroinstalace - Bytový dům, pošta - ŽelečElektroinstalace - Rodinný dům - Planá nad Luž.Elektroinstalace - obchodní dům JeseniceElektroinstalace - České Budějovice Policie ČRElektroinstalace - Bytové domy - BorotínElektroinstalace - Protetika PrahaElektroinstalace - Tábor zlatnictví OrientElektroinstalace - Blatské stavení - MažiceElektroinstalace - RD - DubnéElektroinstalace - rodinné domy RadoniceElektroinstalace - Bytový dům - TáborElektroinstalace - Zemědělský objekt - Dolní Hrachovice
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes