Inteligentní elektrické podlahové topení

Efektivní vytápění celé domácnosti
Inteligentní elektrické podlahové topení je neviditelné, příjemné a úsporné vytápění, které rovnoměrně zahřívá všechny povrchy místností a přináší útulnou pohodu do celého domova. Elektrické podlahové topení je navíc velmi efektivní a v kombinaci se solárními fotovoltaickými panely se řadí mezi ekologické topení budoucnosti. Investice do budoucnosti se Vám vyplatí. Cena elektrického podlahového topení je v porovnání s jinými zdroji vytápění nízká a provozní náklady s instalací fotovoltaických panelů šetří Vaši peněženku.

Výhody elektrického podlahového vytápění

  • Nejefektivnější způsob vytápění
  • Velmi vysoká životnost
  • Nízké pořizovací náklady
  • Nezabírá žádné místo v prostoru
  • Úspora energie oproti radiátorům až 25%
  • Suchá podlaha zabraňuje vlhkosti a tvorbě plísní
  • Ideální rozložení teplot v místnostech
  • Možnost ovládání odkudkoliv na světě

Chytrá ovládání

Pokud vlastníte chytrý telefon, proměňte ho ve svůj výkonný nástroj, který dokáže snadno ovládat podlahové vytápění z kteréhokoli místa na světě. Tím Vám nabízíme tu nejvyšší úroveň komfortu a tyto výhody Vám zaručí podlahové termostaty od světoznámých výrobců Devi, Danfoss, Raychem.

Lepší cirkulace teplého vzduchu


Elektrické podlahové vytápění je topný systém vhodný pro alergiky a patří mezi jedno z nejhygieničtějších způsobů vytápění, které se vyznačuje minimálním prouděním vzduchu v místnosti a je vhodné pro téměř každou podlahovou krytinu.

Komfortní topení


Podlahové topení je jako jediné schopno připravit prostředí pro chladnou hlavu a nohy v teple.

První instalace byly již v roce 1998, jako topné rohože, topné kabely, podlahové termostaty, vyhřívání okapů, ochrana proti zamrznutí, elektrické přímotopy. A od té doby máme mnoho úspěšných realizací a spokojených zákazníků.

Pokud chcete profesionálně a odborně nainstalovat podlahové vytápění, neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme navrhnout optimální řešení pro Váš objekt.
Mám zájem...

Naše realizace